Warunki rozliczenia semestru zimowego 2023/2024 i wpisu na semestr letni 2023/24 na studiach niestacjonarnych:

zaliczenie wszystkich przedmiotów (oceny z wszystkich form zajęć z wszystkich wymaganych przedmiotów) a w przypadku niezaliczenia jakiegoś przedmiotu (również z poprzednich semestrów)– złożenie podania o wpis na kolejny semestr z deficytem pkt. ECTS.

Termin składania podań: 22 lutego

Podania o wpis z deficytem pkt. można przesłać w formie skanu z adresu mailowego w domenie AGH na adres jasuba@agh.edu.pl lub zostawić w skrzynce na dokumenty przed Dziekanatem. Podania należy adresować do Prodziekana odpowiedzialnego za kierunek Elektrotechnika, którym jest dr hab. inż. Marcin Baszyński.

Wzory podań: https://www.eaiib.agh.edu.pl/dokumenty-do-pobrania-studia-niestacjonarne/

Dopuszczalny deficyt punktowy umożliwiający wpis na kolejny semestr: 13 ECTS.

Podania o wpis z deficytem pkt. ECTS składa się co semestr, w przypadku jeśli deficyt nadal występuje.

Studenci powtarzający przedmiot w semestrze letnim 2023/2024 powinni dokonać wpłaty za powtarzanie przedmiotu wyłącznie po wprowadzeniu naliczenia za ten przedmiot do USOS. Naliczenia będą wprowadzane po rozpatrzeniu podania o wpis z deficytem pkt. ECTS.

Termin płatności czesnego za sem. letni: 15 marca

Wobec studentów, którzy nie dopełnią powyższych formalności rozpocznie się procedura skreślenia z listy studentów.