Realizacja projektu zakończona 31.12.2023r
Miło nam poinformować, że Wydział EAIiIB uczestniczy w projekcie:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.
Nr umowy: POWR.03.05.00-00-z307/17
Kierownik projektu: prof. dr hab. inż. Rafał Wiśniowski – Prorektor ds. Współpracy
Okres realizacji: 01.09.2018 – 31.08.2022
Całkowita wartość projektu: 39 187 505,98 PLN
Dofinansowanie: 38 001 895,98 PLN
Kwota dla AGH: 38 001 895,98 PLN
Wkład własny: 1 185 610,00 PLN
Informacje o projekcie dostępne są na stronie http://www.power3.5.agh.edu.pl/
Wydatki kwalifikowane dla Wydziału EAIiIB to 1 889 720,32 PLN
Koordynatorem wydziałowym programu POWER jest dr hab. inż. Jerzy Baranowski ,prof. AGH:
B-1, III p., pok. 304
+48 12 617 20 99
Rekrutacja zakończona
Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej ogłasza nabór na szkolenia dla studentów. Do udziału w szkoleniu zapraszamy studentów AGH I i II stopnia z ostatnich 4 semestrów studiów. Pierwszeństwo udziału w szkoleniach mają studenci, którzy nie brali udziału w żadnych formach wsparcia z projektu Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie POWR.03.05.00-00-Z307/17-00.
Aktualnie prowadzimy nabór na szkolenia:
Planowane terminy szkoleń: od początku września 2023, dokładne terminy zostaną podane po ustaleniu z firmami prowadzącymi szkolenia i po zebraniu wstępnych grup uczestników.
1) Język programowania Rust – 3 dniowe szkolenie
2) Wstęp do uczenia głębokiego i sztucznych sieci neuronowych dla inżynierów (Sieci neuronowe PYTORCH – 3 dniowe szkolenie
3) Technologie back-endowe: Podstawy Node.js i Express.js, praca z PM2 i WebStorm – 3 dniowe szkolenie
4) Docker Certified Associate (DCA) – 3 dniowe szkolenie – BRAK NABORU
5) Zawodowe szkolenie certyfikowane Testowanie oprogramowania ISTQB poziom podstawowy – 3 dniowe szkolenie, proponowane terminy 16-18.06, 19-21.06 – NABÓR ZAKOŃCZONY
6) AUTOCAD poziom średniozaawansowany – 3 dniowe szkolenie
7) AUTOCAD poziom zaawansowany – 3 dniowe szkolenie
Zainteresowanych studentów prosimy o wstępne zgłoszenia poprzez formularz a następnie o dostarczenie wymaganych dokumentów do Wydziałowego Biura Projektu – pokój 309 paw. B1.
Szczegółowe programy szkoleń dostępne w Wydziałowym Biurze Projektu u p. Barbary Bysiewicz – Tokarz, bbt@agh.edu.pl, tel 126173361.
Szkolenia mają na celu poprawę kompetencji studentów dotyczących pracy w samoorganizujących się zespołach wspierających innowacje i produktywność.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych pt. Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Szkolenia organizowane są w grupach max. 15 osobowych. Szkolenie w języku polskim.
Miejsce szkoleń i egzaminu w Krakowie po uprzednim uzgodnieniu terminów. Terminy szkoleń będą podawane po uzgodnieniach ich z firmami szkoleniowymi.
Wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne (formularz zgłoszeniowy, formularz Dane uczestnika, formularz RODO, oświadczenie dot. monitorowania losów zawodowych, oświadczenie o niepełnosprawności – jeśli dotyczy) prosimy składać u pani Barbary Bysiewicz –Tokarz, paw. B1, pok. 309.
Załączniki:
- regulamin szkoleń 2023 ( pobierz plik .docx )
- załącznik nr 1 – Formularz rekrutacji ( pobierz plik .docx )
- załącznik nr 2 – Oświadczenie o niepełnosprawności ( pobierz plik .docx )
- załącznik nr 3 – Dane uczestnika ( pobierz plik .docx )
- załącznik nr 4 ( pobierz plik .docx )
- załącznik nr 5 ( pobierz plik .docx )
- Ramowy zakres szkoleń ( pobierz plik .pdf )
Szkolenie z obsługi programu AUTOCAD – poziom Intermedia
Serdecznie zapraszamy studentów którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 2 semestrów studiów (przewidywana data obrony pracy dyplomowej jest wcześniejsza niż 31 październik 2023r) na szkolenie zawodowe z obsługi programu AUTOCAD – poziom Intermedia.
W zakres tematyczny szkolenia wchodzi:
Inerfejs, nawigacja oraz metody wybierania obiektów
Narzędzia do rysowania
Modyfikacja obiektów na rysunku
Praca na warstwach
Elementy opisowe
Wymiarowanie
Praca na blokach
Wydruk projektu
Szkolenie obejmuje 21 godzin szkoleniowych.
Planowane terminy szkoleń: 22-23.10, 26-27.11, 10-11.12
Studenci zapisywani będą na kolejne terminy szkoleń w kolejności zgłoszeń. Szkolenie w podanym terminie odbędzie się tylko w przypadku zebrania pełnej grupy.
UWAGA! Studenci, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu proszeni są o pobranie i aktywację licencji studenckiej odstępnej pod linkiem https://www.cri.agh.edu.pl/licencje-i-oprogramowanie/autodesk/ Ze względu na czas oczekiwania na aktywację licencji prosimy o instalację program min 2 tygodnie przed planowanym terminem szkolenia.
Szkolenia mają na celu poprawę kompetencji studentów dotyczących pracy w samo organizujących się zespołach wspierających innowacje i produktywność.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych pt. Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Szkolenie organizuje firma CADemia.pl
Trener: Tomasz Dereń ACI Autodesk szkoleniami zajmuje się od 2009 roku. Na swoim koncie ma 7580 godzin przeprowadzonych szkoleń dla blisko 2700 osób. Szkolił wielu studentów w Polsce i za granicą, głównie na uczelniach technicznych. Podczas kursu w uporządkowany sposób przekazuje wiedzę, dbając o dobrą atmosferę i komfort nauki kursantów.
Kompletne i podpisane dokumenty (załączniki 1 – 5) prosimy składać osobiście w pokoju 309 pawilon B-1 (Pani Barbara Bysiewicz – Tokarz bbt@agh.edu.pl, tel 12 617 33 61).
Dokumenty do pobrania:
Załącznik nr 1 – Formularz rekrutacji
Załącznik nr 2 – Oświadczenie o niepełnosprawności (jeśli dotyczy)
Załącznik nr 3 – Dane uczestnika
Załącznik nr 4 – oświadczenie RODO
Załącznik nr 5 – oświadczenie o zgodzie na monitorowanie losów
22.03.2022
Jeżeli jesteś studentem studiów I lub II stopnia, a do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry
Zapraszamy na nieodpłatne warsztaty językowe do wyboru 7 warsztatów.
szczegóły w załączeniu.
2019-05-30
W związku z realizacją w AGH Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie”, nr umowy POWER.03.05.00-00-Z307/17-00 uprzejmie informujemy, że został zatwierdzony regulamin odbywania Wizyt studyjnych u pracodawców.
Załączniki:
- umowa z pracodawcą o wizyty studyjne (DOCX)
- regulamin odbywania wizyt studyjnych u pracodawców (PDF)
- załącznik nr 1 do regulaminu (DOC)
- załącznik nr 2 do regulaminu (DOC)
- załącznik nr 3 do regulaminu (DOC)
- załącznik nr 4 do regulaminu (DOC)
- załącznik nr 5 do regulaminu (DOC)
- załącznik nr 6 do regulaminu (DOC)
Zakończone szkolenia
14.10.2020
Szkolenie zawodowe z egzaminem prowadzące do uzyskania certyfikatu z z kompetencji zawodowych SCRUM Master Certified (SMC)
Serdecznie zapraszamy studentów od 5. semestru studiów I stopnia i studentów studiów II stopnia na certyfikowane szkolenie zawodowe z egzaminem prowadzące do uzyskania certyfikatu z z kompetencji zawodowych SCRUM Master Certified (SMC).
Szkolenia te mają podnieść kompetencje studentów wydziałów IET oraz EAIiB w zakresie wdrażania i stosowania praktyk zwinnych w projektach oraz doskonalenia pracy w zespołach projektowych, są one realizowane w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych pt. Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Celem szkolenia typu PSM jest zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, potwierdzone zdaniem egzaminu i zdobyciem certyfikatu PSM-I scrum.org
Szkolenie w grupach 10-15 osobowych, każda grupa 16 godzin dydaktycznych realizowanych w ramach dwudniowego szkolenia weekendowego. Szkolenie w języku polskim.
Miejsce szkoleń i egzaminu w Krakowie po uprzednim uzgodnieniu terminów. Dopuszcza się przeprowadzenie szkoleń w formie on-line.
Ramowy opis zakresu szkolenia typu PSM:
– Teoria, podstawy i założenia Scrum
– Ramy metodyczne Scrum, planowanie
– Ludzie, zespoły, samoorganizacja
– Scrum w organizacji, skalowanie Scrum, zmiana a Scrum
– Rola Scrum Mastera
Szkolenie organizuje firma Inprogress
Zapisy należy dokonywać za pomocą skanów uzupełnionych i podpisanych dokumentów na adres:
kis@agh.edu.pl
Szczegółowych informacji nt. szkolenia może udzielić Pan dr inż. Krzysztof Kluza.
Dokumenty i załączniki:
- Regulamin
- Formularz rekrutacji
- Dane uczestnika
- Oświadczenie o niepełnosprawności
- Oświadczenie uczestnika projektu
- Oświadczenie o zgodzie na monitorowanie losów zawodowych po ukończeniu studiów
- Regulamin szkoleń
2019-11-15
W ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zostaje otwarta rekrutacja na jednodniową wizytę studyjną, która odbędzie się w dniu 29.11.2019 r.
Miejsce odbywania wizyty studyjnej: NEWAG S.A. – Nowy Sącz, ul. Wyspiańskiego 3.
Wizyta studyjna organizowana jest w celu podniesienia kompetencji zawodowych poprzez poznanie specyfiki danego Pracodawcy. W ramach wizyty zostaną zaprezentowane procesy technologiczne produkcji silników elektrycznych stosowanych w taborze kolejowym. Wizyta swoim zakresem obejmie również pomiary kontrolno-diagnostyczne wykonywane na poszczególnych etapach produkcji.
Dokumenty należy składać do dnia 21 listopada br. do godziny 15:00 w pokoju 112a pawilon B-1.
Szczegółowych informacji na temat wyjazdu może udzielić dr inż. Piotr Pająk.
Załączniki:
2019-11-15
certyfikowane szkolenie zawodowe z egzaminem prowadzące do uzyskania certyfikatu z z kompetencji zawodowych SCRUM Master Certified (SMC)
14.01.2022
Serdecznie zapraszamy studentów od 5. semestru studiów I stopnia i studentów studiów II stopnia na certyfikowane szkolenie zawodowe z egzaminem prowadzące do uzyskania certyfikatu z kompetencji zawodowych Deep Learning with Tensor Flow 2.0
Szkolenia realizowane są w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych pt. Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Celem szkolenia jest zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, potwierdzone zdaniem egzaminu i zdobyciem certyfikatu
Szkolenie w grupach max. 15 osobowych, realizowane w ramach 3 – dniowego szkolenia weekendowego. Szkolenie w języku polskim.
Miejsce szkoleń i egzaminu w Krakowie po uprzednim uzgodnieniu terminów.
Dopuszcza się przeprowadzenie szkoleń w formie on-line.
Szkolenie organizuje firma NOBLEPROG POLSKA Sp. z o.o.
Kompletne i podpisane dokumenty prosimy składać osobiście w pokoju 406 pawilon C-2 (Pani Katarzyna Dynak-Kozioł).
Szczegółowych informacji dotyczące kwestii formalnych udziela Pani Katarzyna Dynak – Kozioł (kis@agh.edu.pl, tel 12 617-51-98), dotyczących kwestii merytorycznych Pan dr inż. Krzysztof Kluza.
Załączniki:
Załącznik – pobierz plik .docx
Załącznik – Oświadczenie o niepełnosprawności – pobierz plik .docx
Załącznik – Dane uczestnika – pobierz plik .docx
Załącznik – pobierz plik .docx
Załącznik – pobierz plik .docx
Załącznik Regulamin – pobierz plik .pdf
15.01.2021
Zawodowe szkolenie certyfikowane „Testowanie oprogramowania ISTQB poziom podstawowy” oraz Zawodowe szkolenie certyfikowane „Testowanie oprogramowania ISTQB poziom zaawansowany”
Serdecznie zapraszamy studentów od 5. semestru studiów I stopnia i studentów studiów II stopnia na certyfikowane szkolenie zawodowe z egzaminem prowadzące do uzyskania certyfikatu z kompetencji zawodowych ISTQB (poziom podstawowy i poziom zaawansowany).
UWAGA! Studenci, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu na poziomie zaawansowanym zobowiązani są do dołączenia do dokumentów rekrutacyjnych certyfikatu potwierdzającego ukończenie poziomu podstawowego oraz wpisanie daty uzyskania certyfikatu w formularzu rekrutacji (niekoniecznie w ramach szkolenia organizowanego przez AGH).
Szkolenia mają na celu poprawę kompetencji studentów dotyczących pracy w samo organizujących się zespołach wspierających innowacje i produktywność.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu POWR.03.05.00-00-Z307/17-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych pt. Zintegrowany Program Rozwoju Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Celem szkolenia typu PSM jest zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności, potwierdzone zdaniem egzaminu i zdobyciem certyfikatu
Szkolenie w grupach max. 15 osobowych, każda grupa 20 godzin zegarowych dla poziomu podstawowego oraz 16 godzin zegarowych dla poziomu zaawansowanego, realizowanych w ramach 2,5 – dniowego (poziom podstawowy), 2-dniowego (poziom zaawansowany) szkolenia. Szkolenie w języku polskim.
Miejsce szkoleń i egzaminu w Krakowie po uprzednim uzgodnieniu terminów.
Dopuszcza się przeprowadzenie szkoleń w formie on-line.
Szkolenie organizuje konsorcjum firm Inprogress oraz HAKA Hanna Kasprzyk
Kompletne i podpisane dokumenty prosimy składać osobiście w pokoju 406 pawilon C-2 (Pani Katarzyna Dynak-Kozioł).
Szczegółowych informacji dotyczące kwestii formalnych udziela Pani Katarzyna Dynak – Kozioł (kis@agh.edu.pl, tel 12 617-51-98), dotyczących kwestii merytorycznych Pan dr inż. Krzysztof Kluza.
Dokumenty i załączniki: