Wydziałowa Rada Samorządu Studentów: https://www.facebook.com/WRSSEAIiIB

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału EAIiIB zrzesza studentów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu Wydziału. Reprezentuje grono studenckie w obradach ciał kolegialnych, m.in. Rady Wydziału EAIiIB, Wydziałowego Zespołu do spraw Jakości Kształcenia oraz Wydziałowego Zespołu Audytu Dydaktycznego. Samorząd organizuje także wydarzenia cyklicznie mające na celu integrowanie studentów. Wśród nich znajduje się: Bal Elektryka, Puchar Dziekana, Rajd Elektryka, NEST-Innovation e-startup challenge oraz cykl imprez integracyjnych BeIn. Dodatkowo wspiera wszelkie wydarzenia zarówno na Wydziale jak i na całej uczelni, do których można zaliczyć:Juwenalia AGH, Noc Naukowców, Festiwal Nauki, akcja „Święta dzieciom” oraz wiele innych.

EESTEC AGH Kraków

EESTEC AGH Kraków to organizacja studencka, działająca na Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, której aktywność działalność koncentruje się na wydziałach: Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej (WEAIiIB) oraz Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji (WIEiT). EESTEC AGH Kraków od początku swojej działalności skupia się na stwarzaniu możliwości rozwoju studentom. Realizuje to poprzez organizowanie dużych projektów, zawsze otwartych dla wszystkich studentów z całego Krakowa, a także innych uczelni technicznych w Polsce. Organizację tą należy kojarzyć z takimi projektami jak:

• Soft Skills Academy (SSA)
  • Targi Projektów Akademickich (TPA)
  • KrakYourNet (KYN)

WWW: http://eestec.agh.edu.pl/

Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich nr 19 przy AGH

Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich nr 19 przy AGH to zrzeszenie aktywnych studentów, którzy równolegle z nauka, chcą rozwijać się organizacyjnie. Działamy przy wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej. Nasze koło ma charakter naukowo-techniczny i pomaga studentom rozwijać swoje pasje i zainteresowania. SEP daje również możliwość brania udziału w licznych szkoleniach, kursach, czy wyjazdach o charakterze integracyjno – technicznym.

www.facebook.com/SEP19AGH/