Zapraszamy na bezpłatne warsztaty organizowane przez KOnkurs KOnstrukcji Studenckich KOKOS oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów przy współpracy z Krakowem Miastem Startupów oraz firmą TMSYS. 

Tym razem przychodzimy do Was z warsztatami o następujących tematach: Szkolenie z IRONCADA, „Autoprezentacja – czyli wstęp do rozmowy” oraz „Nananana Inspector Gadget – Growth Hacking i inne takie”. Poniżej znajduje się harmonogram spotkań:

​26.11 w D4 w sali 08-09 
Rozpoczynamy cykl szkoleniowy od IRONCADA w godzinach 10-14. Spotkanie zostanie poprowadzone przez firmę TMSYS, która przybliży program, jego możliwości oraz pozyskanie licencji studenckiej.

26.11 w D4 w sali 08-09 
Następne szkolenie odbędzie się w godzinach 14-17 i poruszymy temat autoprezentacji. Spotkanie poprowadzi Paulina Szot z Kraków Miastem Startupów. Dowiemy się na nich o metodach zainteresowania sobą, swoim pomysłem czy produktem. Ponadto, będzie szansa poznać popularne narzędzie prezentacji „elevator pitch”.

27.11 w D4 w sali 08-09 
Natomiast w dniu 27.11 r w godzinach 14-17 odbędzie się warsztat przeprowadzany przez Kraków Miastem Startupów o następującym temacie „Nananana Inspector Gadget – Growth Hacking i inne takie” prowadzonym przez Kamila Skickiego, gdzie dowiemy się o sztuczkach w branży marketingowej.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem do wydarzenia: https://fb.me/e/3FxOaFaB4

Gorąco zachęcamy zainteresowanych do zgłoszenia swojej obecności we formularzu. 
Link do formularza z zapisami:
https://forms.office.com/r/DZz8GuMQMW