Szkolenie Go HoCare2.0 Roadshows

Serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę wydarzenia Go HoCare2.0 Roadshows, w ramach którego planujemy przeprowadzić szkolenie i warsztaty z metodologii współtworzenia (ko-kreacji) produktów i usług publicznych dla użytkownika końcowego, jakim jest osoba starsza. Spotkanie jest zaplanowane w dniu 23 listopada 2021r.

Formuła spotkania pozwoli w praktyczny sposób zapoznać się i przećwiczyć wybrane techniki metodologii współtworzenia, co w przyszłości przełoży się na lepsze zrozumienie oczekiwań klienta/pacjenta już na etapie projektowania dla niego rozwiązania/usługi i mogłaby się okazać użyteczna przy opracowywaniu kolejnych prototypów innowacyjnych produktów dla osób zależnych objętych opieką domową. Dlatego też kierujemy szkolenie do osób z różnych środowisk współpracujących z seniorami (w tym studentów różnych kierunków – od medycznych przez ekonomiczne po techniczne).

Metodologia współtworzenia jest szeroko stosowana w biznesie, jednak innowacją jest przeniesienie jej do sektora publicznego w celu lepszego projektowania usług publicznych dostosowanych do oczekiwań użytkownika końcowego. To podejście testowane jest w ramach międzynarodowego projektu HoCare2.0, który Województwo Małopolskie realizuje we współpracy z 10 innymi partnerami (Program Interreg Europa Środkowa). Projekt HoCare2.0 skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach na rzecz opieki domowej oraz promuje podejście współtworzenia tych rozwiązań w usługach publicznych oraz w projektowaniu nowych produktów dla opieki domowej.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana metodologia współtworzenia ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji wyjątkowej, kiedy klientem jest osoba starsza. W ramach szkolenia odbędą się również warsztaty, podczas których możliwe będzie poznanie wybranych technik współtworzenia w praktyce.

Spotkanie będzie miało formułę online. Link do niego zostanie przekazany osobom zainteresowanym.

Dlatego też niezbędna jest wcześniejsza rejestracja uczestników.

Proszę o zgłoszenia udziału na adres mailowy: aneta.widak@umwm.malopolska.pl do dnia 19 listopada br.

Dla biorących udział w spotkaniu przewidzieliśmy zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

Więcej informacji na temat projektu HoCare2.0 dostępnych jest na stronach:

W załączeniu przesyłamy Państwu program szkolenia oraz kluczowe informacje o projekcie HoCare2.0.

Załącznik nr. 1 ( pobierz plik .pdf )

Załącznik nr. 2 ( pobierz plik .pdf )