Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dwie prace inżynierskie z Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH zdobyły ogólnopolskie wyróżnienia w konkursie na najlepszą pracę dyplomową studiów I organizowanym przez 4 Science Institute pod patronatem IEEE oraz GovTech Polska:

1) praca autorstwa Roberta Synoczka pt. „Wbudowany system do segmentacji i detekcji obiektów zrealizowany na platformie Zynq SoC” zdobyła nagrodę I stopnia w Konkursie Embedded 4 Science. Opiekunem pracy był dr inż. Tomasz Kryjak.

2) praca autorstwa Julii Machnio pt. „Microstructural brain measures from diffusion MRI using deep learning” zdobyła wyróżnienie III stopnia w Konkursie AI 4 Science. Opiekunem pracy był dr inż. Tomasz Pięciak.

Serdecznie gratulujemy!