Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że Polskie Towarzystwo Informatyczne już po raz trzeci organizuje Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace i projekty inżynierskie z informatyki. Jest on organizowany przez Oddział Małopolski i Oddział Podkarpacki PTI, a partnerami są Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Cyfrowa Przyszłość. Konkurs będzie trwał od 27 marca 2023 r. do 30 września 2023 r., z możliwością przedłużenia do 31 grudnia 2023 r. i będzie obejmował projekty i prace inżynierskie ocenione/obronione w okresie od 1 czerwca 2022 r. do 15 marca 2023 r.

Termin nadsyłania projektów i prac upływa 30 kwietnia 2023 roku.

Wyłonienie laureatów Konkursu nastąpi na podstawie recenzji sporządzonych przez członków Komisji Konkursowej oraz powołanych recenzentów – specjalistów z branży IT a także naukowców ze środowisk akademickich całej Polski. Wszystkie niezbędne informacje, w tym szczegóły dotyczące regulaminu Konkursu i wymogów formalnych, a także sposobu zgłaszania prac dostępne są na stronie internetowej: https://kpi.pti.org.pl/.

Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody, których pula w tegorocznej edycji to aż 50 tys. zł.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konkursie. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udostępnienie tej informacji potencjalnym zainteresowanym, tj. absolwentom kierunków informatycznych oraz nauczycielom akademickim, a w szczególności opiekunom prac oraz projektów inżynierskich.

Liczymy na to, że proponowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne Konkurs będzie doskonałą okazją do integracji nauki z przemysłem, wymiany doświadczeń oraz prezentacji osiągnięć Państwa studentów na forum ogólnopolskim.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy na adres kpi@pti.org.pl.

—————————————-

@Zgłoś się na III Ogólnopolski Konkurs Prac Inżynierskich PTI! Czekamy na Wasze zapisy do końca miesiąca. Pula nagród to 50 tys. zł 💸

Zastanawiacie się jakie papiery potrzebujecie żeby móc się zgłosić❓🤔

Przede wszystkim potrzebujecie pliku PDF z Waszą pracą inżynierską bądź opisem projektu inżynierskiego.

Oprócz tego niezbędne będą Wam:

✅zaświadczenie z Uczelni potwierdzające termin obrony lub złożenia projektu oraz uzyskania stopnia inżyniera

✅oświadczenie promotora lub opiekuna (wzór znajdziecie na naszej stronie konkursu)

✅oświadczenie każdego z autorów pracy/projektu (ten wzór też znajdziecie na naszej stronie).

Możecie też dodać dodatkowe pliki związane z realizowaną pracą bądź projektem! Zbierajcie dokumenty, przygotujcie pracę lub projekt i złóżcie go w systemie #easychair aby wziąć udział w konkursie.

Wszelkie informacje znajdziecie także na naszej stronie⤵⤵ https://kpi.pti.org.pl/wymagane-dokumenty/