W dniu 26 stycznia 2023 (czwartek) o godz. 11.00-12.30  w sali B-1 H-24 odbędzie się WYDZIAŁOWE SEMINARIUM dla pracowników i prowadzących zajęcia dydaktyczne.

OPIS SZKOLENIA:

Szukasz inspiracji, aby Twoje zajęcia były z jednej strony angażujące dla studentów, a z drugiej, chcesz – uniknąć rutyny w ich prowadzeniu? Zastanawiasz się jak wprowadzić drobne zmiany w sposobie nauczania i osiągnąć natychmiastowy efekt na poziomie makro? Czy to jest możliwe w trakcie semestru, bez dużej rewolucji i konieczności przeprojektowania całych zajęć?

Na te wszystkie pytania z powodzeniem odpowiadamy – zdecydowanie tak!

Podczas seminarium wydziałowego, w formule warsztatowo-wykładowej przedstawimy strategie uczenia się, które pozytywnie wpływają na efektywność i motywację do pracy. Zaprezentujemy przykłady i  pomysły na dydaktyczną mikro-zmianę. Odwołamy się także do badań, potwierdzających ich skuteczność. W rezultacie poznasz konkretne strategie, które będziesz mógł/mogła dołączyć do dydaktycznego narzędziownika i zastosować już podczas kolejnych zajęć.

Zapraszamy:)