Pracownik Naszego Wydziału wyróżniony przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego

Dzień Górnika, zwany również Barbórką, to święto ludzi związanych z przemysłem wydobywczym. Jak co roku, to szczególna okazja do podsumowań i nagradzania osób wyróżniających się swoją pracą na rzecz górnictwa. Miło nam poinformować, że pracownik Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej, dr inż. Tomasz Siostrzonek otrzymał w uznaniu szczególnych zasług dla bezpieczeństwa w górnictwie odznakę honorową:

ZASŁUŻONEGO DLA BEZPIECZEŃSTWA W GÓRNICTWIE.

Wyróżnienie przyznawane jest przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach. Dr Siostrzonek od kilkunastu lat wykonuje prace dla przemysłu wydobywczego w kraju i za granicą. Zajmuje się  układami napędowymi maszyn wyciągowych jak również problemami jakości dostawy energii elektrycznej  w zakładach górniczych.