XIV. edycja ogólnopolskiego konkursu o "Nagrodę imienia Tadeusza Tertila"

Ruszyła XIV. edycja konkursu o nagrodę im. Tadeusza Tertila. Wyróżnienia przyznane zostaną w dwóch kategoriach „Najlepsza praca licencjacka lub inżynierska” i „Najlepsza praca magisterska”. W tym roku pula nagród w konkursie wynosi 14 tysięcy złotych.

O nagrodę ubiegać mogą się autorzy prac dyplomowych będący absolwentami studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, zamieszkali na stałe w Tarnowie lub w Powiecie Tarnowskim.

Pracę dyplomową do nagrody zgłasza uczelnia, za zgodą absolwenta.

Uczelnia może zgłosić do nagrody w danym roku maksymalnie dwie prace magisterskie i jedną pracę licencjacką lub inżynierską swoich absolwentów. Uczelnia nie może zgłosić do nagrody dwa razy tej samej pracy dyplomowej.

W związku z powyższym, prosimy zainteresowane osoby, spełniające wymogi konkursu, o składanie swoich prac dyplomowych do Pana Prorektora ds. Kształcenia w terminie do dnia 7 września 2020 r.

Pan Prorektor wybierze najlepsze prace, które następnie zostaną zgłoszone do nagrody i przesłane do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa.

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są pod adresem:

oraz w dołączonym Regulaminie Konkursu (pobierz plik)