Women in Tech Days 2020 – festiwal technologii 100% online

Women in Tech Days 2020
Świat jeszcze przez chwilę będzie zamknięty, ale umysły studentek kierunków technicznych i ścisłych pozostają stale otwarte. W myśl tego stwierdzenia Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” w dniach 27-19 kwietnia organizuje Women in Tech Days 2020. To wydarzenie ma nie tylko inspirować młode kobiety i wzmacniać ich motywację przy stawianiu pierwszych kroków w świecie tech, ale też dostarczać im doskonałej jakości merytorycznej wiedzy.

Już 27-29 kwietnia odbędzie się Perspektywy Women in Tech Days, czyli pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach – idealna propozycja na czas społecznej izolacji. Najnowszy projekt w portfolio Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” jest realizowany w ramach programu IT for SHE adresowanego do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych. Odbędzie się on już w przyszłym tygodniu – 27-29 kwietnia na platformie Hopin. Udział w nim jest bezpłatny.

W czasie Women in Tech Days Online czekają na Was warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, spotkania (1:1) z mentorami – pracownikami najlepszych firm technologicznych (m.in. Intel, Ericsson, Goldman Sachs, Accenture), doradztwo karierowe – industry i academia – i wiele innych. W wydarzeniu wezmą udział wybitne osobowości świata tech, m.in. Ewa Maciaś, szefowa inżynierów z Google, i dr hab. Aleksandra Przegalińska, badaczka sztucznej inteligencji z Akademii Leona Koźmińskiego i Massachusetts Institute Technology. Wydarzenie będzie się odbywać online na platformie eventowej Hopin.

Szczegółowy program i rejestracja na wydarzenie odbywać się będzie poprzez stronę internetową: www.womenintechdays.pl