Projekt HoCare2.0 - innowacyjne rozwiązania na rzecz opieki domowej

W dniu 14 lipca br. odbędzie się szkolenie z metodologii współtworzenia produktów i usług publicznych dla użytkownika końcowego, jakim jest osoba starsza. Szkolenie jest przewidziane dla studentów różnych kierunków – od medycznych przez ekonomiczne po techniczne.

Metodologia współtworzenia jest szeroko stosowana w biznesie, jednak innowacją jest przeniesienie jej do sektora publicznego w celu lepszego projektowania usług publicznych dostosowanych do oczekiwań użytkownika końcowego.

Podczas szkolenia zostanie zaprezentowana metodologia współtworzenia ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji wyjątkowej, kiedy klientem jest osoba starsza.

W ramach szkolenia odbędą się również warsztaty, podczas których możliwe będzie poznanie wybranych technik współtworzenia w praktyce.

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Dla uczestników przewidziane są zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

 Zainteresowanych zapoznaniem się z metodologią współtworzenia oraz z przykładami jej zastosowania przy opracowywaniu nowych usług publicznych uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z Panią Magdaleną Klimczyk (tel. 12 29 90 923; e-mail: magdalena.klimczyk@umwm.malopolska.pl) lub Panią Anetą Widak (tel. 12 29 90 699; e-mail: aneta.widak@umwm.malopolska.pl)

 Więcej informacji na temat projektu HoCare2.0 dostępnych jest na stronach:

https://www.malopolska.pl/europejska-wspolpraca-terytorialna-w-malopolsce/baza-projektow-ewt/hocare20

https://www.interreg-central.eu/Content.Node/HoCare2.0.html