Poszukiwani studenci do projektów w ramach programu Preludium-Bis

Katedra Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej zaprasza osoby zainteresowane projektowaniem komputerowych systemów wspomagania diagnostyki obrazowej do udziału w realizacji dwóch projektów pt. “Opracowanie algorytmów komputerowego wspomagania detekcji zmian zapalnych w spondyloartropatii osiowej” oraz “Opracowanie algorytmów komputerowego wspomagania analizy składu ciała człowieka w oparciu o tomografię komputerową jamy brzusznej” finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu Preludium-Bis.
Oferujemy:
– ambitne wyzwanie badawcze, związane z wykorzystaniem uczenia maszynowego, przede wszystkim głębokiego, w medycznej diagnostyce obrazowej,
– naukę i pracę w doświadczonym zespole,
– atrakcyjne wynagrodzenie.
Oczekujemy:
– zainteresowania analizą obrazu i uczeniem maszynowym,
– bardzo dobrej znajomości języka Python.

Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r. i jest skierowana do studentów ostatniego semestru studiów II stopnia, którzy zamierzają kontynuować kształcenie na studiach III stopnia. Zainteresowani proszeni są o kontakt z dr hab. inż. Eliaszem Kańtochem (kantoch@agh.edu.pl ) lub z prof. dr hab. Zbisławem Taborem (ztabor@agh.edu.pl).
Streszczenie projektu 1 (plik pdf)
Streszczenie projektu 2 (plik pdf)