Pani Dominika Ciupek Laureatką nagrody w Konkursie Siemensa

Miło nam poinformować, że 15 listopada, podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Warszawskiej zorganizowanego z okazji obchodów Dnia PW, odbyło się wręczenie nagród w XI Konkursie o Nagrodę Siemensa dla Absolwentów.

Laureatką nagrody II stopnia w zakresie Automatyki i Robotyki  została Pani inż. Dominika Ciupek z Wydziału Elektrotechniki, Automatyki,Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie za pracę inżynierską pt. „Modele wielokompartmentowe w obrazowaniu dyfuzji-relaksometrii metodą rezonansu magnetycznego”, promotorem pracy był dr inż. Tomasz Pięciak.

Wyróżnienie i nagroda dla Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (nagrodę i wyróżnienie odebrała dr hab. inż. Edyta Kucharska, prof. uczelni, prodziekan ds. kształcenia).

Link do relacji z uroczystości:

Pani Dominice oraz Promotorowi Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DOMINIKA CIUPEK LAUREATKĄ NAGRODY W KONKURSIE SIEMENSA