Oferta współpracy w projekcie ARTIQ–Centrum Doskonałości AI dla przyszłych doktorantów AGH !!

Zapraszamy do konkursu otwartego na współpracę na podstawie umów cywilnoprawnych w ramach realizacji projektu badawczego ARTIQ–Centrum Doskonałości AI

„Integracja wnioskowania, uczenia się, optymalizacji i interpretacji w celu przyspieszonej komercjalizacji inteligentnych systemów oprogramowania nowej generacji”

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zagadnień badawczych w ramach projektu ARTIQ dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej AGH w najbliższym naborze. Nabór do projektu połączony jest bezpośrednio z rekrutacją do Szkoły Doktorskiej AGH.

Szukasz wyjątkowej okazji, aby rozwijać swoją karierę w dziedzinie sztucznej inteligencji? Zapraszamy do aplikowania do Centrum Doskonałości AI AGH! Nasza oferta obejmuje XIV tematów badawczych z zakresu sztucznej inteligencji w obszarach takich jak przemysł, medycyna, ekonomia i fizyka, w których prowadzimy badania i rozwijamy innowacyjne projekty.

Wybierz swój obszar zainteresowań i pracuj u boku najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Bądź częścią zespołu, który tworzy nowe rozwiązania. Nasze oferta to doskonała okazja, aby zdobyć cenne doświadczenie, rozwijać umiejętności badawcze i pracować z ludźmi, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą przyszłość sztucznej inteligencji. Zgłoś swoją aplikację i weź udział w budowaniu Centrum Doskonałości Sztucznej Inteligencji AGH!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://ceai.agh.edu.pl/35-our-projects