Oferta pracy na stanowisku ,,Junior Technical & Project Officer'' w E.DSO (European Distribution System Operators).

E.DSO poszukuje młodego inżyniera, który dołączy do zespołu. Praca w E.DSO jest unikalną szansą zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.
 
Szczegóły oferty znajdą Państwo w załączniku (PDF).
 
E.DSO to organizacja z siedzibą w Brukseli, skupiająca 44 wiodących operatorów systemów dystrybucji energii elektrycznej z 25 krajów europejskich. Poprzez prace nad technologiami, politykami i projektami związanymi z dystrybucją energii elektrycznej, jej członkowie współpracują w celu zapewnienia niezawodności dostaw energii elektrycznej w Europie dla klientów i umożliwienia ich aktywnego udziału w naszym systemie energetycznym.
 
Działalność E.DSO opiera się na trzech filarach: polityka; problemy techniczne; projekty i innowacje. Za każdy z tych tematów odpowiada komisja ekspertów z członków E.DSO. Komitet ds. Technologii zajmuje się takimi zagadnieniami, jak aktywne zarządzanie systemem, zarządzanie danymi, kody sieciowe. Komitet ds. Projektów nadzoruje udział E.DSO w finansowanych przez UE projektach badawczo-innowacyjnych (R&I) oraz wkład w strategię i politykę UE w zakresie inteligentnych sieci.