Konkurs Preludium-Bis

Katedra Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej zaprasza osoby zainteresowane sztuczną inteligencją oraz projektowaniem komputerowych systemów wspomagania diagnostyki medycznej do udziału w realizacji projektu “Opracowanie algorytmów komputerowego wspomagania analizy składu ciała człowieka w oparciu o tomografię komputerową jamy brzusznej” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu Preludium-Bis.

Oferujemy:
– ambitne wyzwanie badawcze odpowiadające na potrzeby lekarzy, związane z wykorzystaniem uczenia maszynowego oraz deep learning w diagnostyce medycznej
– atrakcyjne wynagrodzenie
Oczekujemy:
– zainteresowania analizą sygnałów i sztuczną inteligencją (AI)
– umiejętności projektowania i implementowania algorytmów sztucznej inteligencji w środowisku Python,
– wiedzy i doświadczenia z zakresu OpenCV, tensorflow, pytorch, keras oraz scikit-learn

Oferta jest ważna do 17 sierpnia 2020 r. i jest skierowana do absolwentów studiów II stopnia oraz osób z przemysłu, którzy zamierzają kontynuować kształcenie na studiach III stopnia. Zainteresowani proszeni są o kontakt z dr hab. inż. Eliasz Kańtoch (kantoch(at)agh.edu.pl).
Załączniki:
Formularz aplikacyjny ze szczegółowym opisem warunków konkursu

Informacja o naborze:
W wyniku konkursu na stypendystę w dniu 17.08.2020 r. została wybrana Pani mgr inż. Monika Pierzchała (szczegóły dostępne w Katedrze Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej).