Kiermasz charytatywny na wsparcie studenta naszego Wydziału

Zapraszamy na kiermasz charytatywny, organizowany przez Bibliotekę Główną AGH już po raz ósmy!

Termin:  25 maja br. (środa), godz. 9.00 – 14.00 Skwer przed Biblioteką Główną

W zamian za dobrowolny datek (ze względów formalnych może być tylko gotówka) będzie można wybrać książkę i/lub płytę CD oraz skosztować domowych wypieków przygotowanych przez pracowników Biblioteki. Książki i płyty pochodzą z prywatnych zbiorów pracowników AGH.

Całkowity dochód z kiermaszu w tym roku przeznaczony zostanie na wsparcie leczenia Dominika Breksy, studenta kierunku Informatyka i Systemy Inteligentne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej (studia I stopnia).

Dominik od wielu lat walczy o życie. Ciężkie poparzenia II i III stopnia obejmujące 35% ciała, odrzucone przeszczepy skóry własnej na całej powierzchni oparzenia, trudności z oddychaniem powstałe na skutek przykurczy utworzonych w układzie oddechowym oraz sercu wymagają specjalistycznych operacji w USA.

Dzięki naszej wspólnej pomocy Dominik może odzyskać przynajmniej część utraconej sprawności.

Więcej informacji: