Godziny rektorskie dla studentów Inżynierii Biomedycznej

W dniach 19-21 maja 2021 odbywa się XXII Krajowa Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej. Konferencja zawiera kilka ciekawych wydarzeń  interesujących studentów inżynierii biomedycznej:

• Team Leaders Session 1-3 (pięciominutowe wystąpienia 'profesorskie’ z głównych ośrodków nt. badań, 28 osób potwierdziło udział (w tym z AGH prof. prof. Pamuła, Skalski, Tabor, Augustyniak)
  • Biomedical engineering education – sesja przedstawiająca problemy i osiągnięcia edukacyjne poszczególnych ośrodków,
  • Special sesion: Clinical Engineering – sesja opisująca działania edukacyjne podejmowane w celu uzyskania stopnia specjalizacji inżyniera klinicznego (z akredytacją europejską) przez naszych absolwentów

Nasi studenci Inżynierii Biomedycznej mogą  bezpłatnie wziąć w niej udział jako zwykli uczestnicy. Aby uzyskać dostęp do sesji on-line należy zarejestrować się na stronie (https://pcbbe.ibib.waw.pl). Zarejestrowani uczestnicy otrzymają drogą email-ową linki do platformy Zoom Webinar, na której prowadzone będą wykłady i wystąpienia.  Prosimy studentów IB o jak najwcześniejsze zarejestrowanie się. Program Konferencji znajduje się TUTAJ.

Uzyskaliśmy zgodę na objęcie studentów Inżynierii Biomedycznej godzinami rektorskimi terminach:

środa, 19.05, godz. 10.00 – 14.30

czwartek, 20. 05, godz. 11.30 – 12.30

piątek, 21.05, godz. 11.30 – 12.30

Godziny rektorskie NIE DOTYCZĄ zajęć praktycznych prowadzonych w trybie stacjonarnym, a jedynie zajęć prowadzonych zdalnie.