Bootcamp PLC

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Manus przy Politechnice Wrocławskiej, realizującej projekt „Programowanie Przemysłu Przyszłości (3P)” serdecznie zapraszamy studentów z Państwa Uczelni do udziału w „Bootcampie PLC”. Bootcamp PLC jest dwutygodniowym, intensywnym kursem programowania sterowników PLC, po którym studenci dołączą w październiku do regularnych grup w następujących ośrodkach: Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Rzeszów, Gliwice, Kraków, Kielce, Lublin, Gdańsk, Gdynia albo do grupy Online. Uczestnicy Projektu 3P będą mieli szansę wziąć udział w Turnieju Finałowym Mistrzostw w Algorytmice i Programowaniu.

  • Kiedy?  04.07.2022 – 15.07.2022

  • Gdzie? Wrocław, Warszawa, Gdańsk

  • Za ile? Całkowicie bezpłatnie

Jest to świetna inwestycja, a także ogromna okazja dla wszystkich osób, które nie dostały się do Projektu w trakcie trwania zimowej rekrutacji. Liczba wolnych miejsc jest mocno ograniczona!

Formularz rekrutacyjny znajduje się pod tym linkiem: BOOTCAMP PLC

W ramach Bootcampu PLC oferujemy:

  • dostęp do platformy e-learningowej z wykładami z zakresu algorytmiki i programowania sterowników PLC

  • ćwiczenia stacjonarne oraz szkolenia specjalistyczne (codziennie 8 godzin zajęć od poniedziałku do piątku)

  • indywidualne konsultacje z ekspertami

  • materiały szkoleniowe i sprzęt specjalistyczny

  • atrakcyjne nagrody dla najlepszych

Więcej informacji na temat Bootcampu PLC, a także Projektu 3P:

Projekt Programowanie Przemysłu Przyszłości nastawiony jest na edukację studentów pod kątem rozwoju umiejętności i kompetencji z zakresu informatyki przemysłowej. Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej: online na platformie e-learningowej oraz stacjonarnie (ćwiczenia praktyczne i szkolenia specjalistyczne pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej).

Zadanie publiczne „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu Przemysłu Przyszłości” (Projekt 3P) realizowane jest w ramach Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa w wysokości 3 804 885 zł w ramach konkursu „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu – Studenci”. Całkowity koszt zadania publicznego wynosi łącznie 4 059 205 zł.