Bezpłatne szkolenie online z programowania w języku SAS 4GL

SAS Institute i firma SCS Expert zapraszają na 9-dniowe szkolenie z programowania w języku SAS 4GL, wykorzystywania makrojęzyka oraz budowy procesów ETL w SAS Data Integration Studio. Program Akademii Młodych Talentów SAS jest skierowany do studentów III, IV i V roku oraz absolwentów (najpóźniej 2 lata po uzyskaniu dyplomu). To dobra okazja, jeśli chcecie nauczyć się, jak tworzyć i zarządzać procesem przetwarzania i integracji danych z wielu źródeł.

Zgłoszenia do 18 sierpnia przez link: https://www.pracuj.pl/praca/akademia-mlodych-talentow-sas-warszawa,oferta,1001114243?s=2483ae4e. Liczba miejsc ograniczona do 12.

Najlepsi uczestnicy szkolenia dostaną możliwość zdobycia uznawanego na świecie certyfikatu Base Programming Using SAS 9.4 oraz zaproszenie do pracy w projektach SAS Institute w kraju i za granicą.

Cykl szkoleniowy będzie realizowany w formule online przez 9 dni roboczych, od poniedziałku 20 września do czwartku 30 września, w godzinach 9:00 – 16:00. Zajęcia zostaną poprowadzone przez trenera z firmy SAS Institute. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do środowiska szkoleniowego.

Aby aplikować do Akademii Młodych Talentów trzeba znać język angielski na poziomie B2, posługiwać się językiem programowania (np. C, C#, C++, Java, Python, itp.) i znać SQL na co najmniej dobrym poziomie.