Aleksandra Lis - laureatką konkursu Nowe Technologie dla Dziewczyn

Stypendystki programu „Nowe technologie dla dziewczyn” otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł (brutto), które pokryje część wydatków, jakie po noszą w związku ze studiami. Zostaną również zaproszone do udziału w programie stażowym w ekscytującym miejscu – gdańskim centrum badawczo-rozwojowym Intela (największym ośrodku R&D Intela w Europie).

25 młodych kobiet maturzystek i studentek kierunków informatycznych z uczelni w całej Polsce otrzyma 12 października podczas oficjalnej Gali Inauguracyjnej stypendia programu „Nowe technologie dla dziewczyn”. Wybrano je spośród ponad 800 kandydatek.

Serdecznie gratulujemy naszym wybitnym laureatkom, jak również Dziekanom prowadzącym najlepsze wydziały związane z informatyką i nowymi technologiami!

Więcej informacji na stronie:
perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=6280&catid=24&Itemid=119