AKKA Technologies - program rozwojowy Graduate Engineering Program

AKKA Technologies – firma zajmująca się consultingiem inżynieryjnym w branży samochodowej
i lotniczej (partnerzy Mercedes, Airbus, BMW, Bosh i Porshe) oferuje program rozwojowy Graduate Engineering Program dla młodych inżynierów po kierunkach technicznych takich jak Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Informatyka (III, IV, V rok studiów), ze znajomością języka angielskiego na poziomie C1 oraz niemieckiego lub francuskiego na poziomie B1.

18.03.2019 (poniedziałek) w Centrum Karier AGH odbędzie się spotkanie z Business Managerem – Agatą Migdał (absolwentką AGH)
będące pierwszym etapem procesu rekrutacyjnego (następnie test techniczny, rozmowa z Senior Business Managerem). Rejestracja na spotkanie i szczegółowe informacje: Agata.MIGDAL@akka.eu.

Uczestnikom programu firma zapewnia hotel z wyżywieniem oraz 15 CHF na lunch każdego dnia. Oprócz tego pokrywany jest przelot z Polski do Genewy (do 200 CHF). Podczas pobytu w Genewie, Graduates wezmą udział w treningu, który przygotuje ich do pracy jako consultant inżynier dla jednego z klientów w Belgii, Francji lub Niemczech. Oferowane wynagrodzenie to około 2100 euro netto.

Szczegółowe informacje:

http://www.ck.agh.edu.pl/fileadmin/default/templates/css/j/centrumkarier/system/Aktualnosci/AKKAdemy_Job_Description_v3.pdf