11. Soft Skills Academy – trwają zapisy

Do 15 listopada 2020 r. trwają zapisy na 11. edycję Soft Skills Academy – bezpłatne szkolenia i warsztaty umożliwiające studentom zdobycie oraz rozwijanie umiejętności miękkich. Wydarzenie organizowane przez organizację studencką EESTEC AGH odbędzie się w formie online w dniach 26 listopada – 6 grudnia 2020 r.

Harmonogram tegorocznej Soft Skills Academy obejmuje blisko 40 warsztatów oraz szkoleń. Certyfikowani mówcy i trenerzy opowiedzą m.in. o zarządzaniu i komunikacji z zespołem, wystąpieniach online czy negocjacjach z wykorzystaniem komunikacji perswazyjnej. Uczestnicy dowiedzą się także jak budować oraz wzmacniać swoją kreatywność i asertywność. Inne tematy to m.in.:

Odwaga – dlaczego warto podążać za marzeniami zawodowymi i osobistymi,
Głos – twoja wizytówka,
Innowacyjna firma,
Czy work-life balance istnieje? Warsztat mądrego zarządzania swoją energią,
Profesjonalny wizerunek oraz autoprezentacja w życiu zawodowym i biznesie.


Ponadto będzie można wziąć udział w szkoleniach w języku angielskim (decision making, conflict management, emotional intelligence, stress management, persuasion) prowadzonych przez zagranicznych trenerów.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający odbycie danego szkolenia lub warsztatu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia oraz na profilu społecznościowym.