Kierunek Informatyka i Systemy Inteligentne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej to najnowszy produkt edukacyjny AGH w zakresie IT powiązany z projektem Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza.

Jeśli:

– Chcesz zdobyć solidne podstawy z Informatyki i systemów inteligentnych? Chcesz uczyć się osiągając równowagę pomiędzy wiedzą teoretyczną i praktyczną?

– Chcesz zdobywać wiedzę w kameralnej i życzliwej atmosferze?

– Chcesz zostać inżynierem w IT i dodatkowo uzyskać wiedzę i umiejętności w najszybciej rozwijającym się dziale informatyki jakim jest sztuczna inteligencja?

– Chcesz być bardzo dobrze przygotowany do realizacji ciekawych i kreatywnych wyzwań w IT i szybko zmieniającego się rynku pracy?

– Chcesz tworzyć rozwiązania Internetu Przyszłości?

– Chcesz mieć możliwość wyjazdu do dobrego zagranicznego uniwersytetu na program Erasmus z którym współpracujemy i zdobyć doświadczenie zagraniczne?

– Chcesz zdobyć ciekawy i świetnie płatny zawód? Chcesz, aby dobre firmy chciały Cię zatrudnić? Raporty wynagrodzeń w branży IT [LINK:https://wynagrodzenia.pl/zarobki-w-it ]

To nasz kierunek Informatyka i Systemy Inteligentne na Wydziale EAIIB  jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!  Tu znajdziesz informacje o naszym kierunku i jak do nas trafić.