Zostały przedłużone zapisy do IX edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

„Konkurs Konstrukcji Studenckich” – KOKOS. Jest to przedsięwzięcie stworzone z myślą o najzdolniejszych studentach uczelni technicznych w Polsce – młodych konstruktorach. Uczestnicy naszego konkursu mają możliwość zaprezentowania własnych konstrukcji oraz konfrontacji swoich pomysłów z wymagającym światem biznesu. KOKOS dzięki swej formule wspiera determinację, innowacyjność i kreatywność w tworzeniu własnych wynalazków. Organizując Konkurs, za nasz priorytet stawiamy wyróżnienie najlepszych i ich merytoryczne wsparcie.

Swoje projekty można zgłaszać do 08.04.2023r. w aż 7 kategoriach:

* LIFE UPGRADE
    * ECOLOGY
    * VEHICLE
    * SMART ROBOTS
    * JOKER
    * RAILWAY
    * SKY

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne o łącznej wysokości 30 000zł oraz nagrody specjalne! Finalistów zaprosimy na pokaz konstrukcji oraz Galę Finałową, które odbędą się 12-14 maja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zgłaszać się do konkursu można za pomocą formularza: https://forms.office.com/e/6Ygypabzkz .

Jeśli więc świat konstrukcji oraz nowych technologii nie jest Ci obcy i tworzysz projekty, które mogą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie WYCIĄGNIJ SWÓJ PROJEKT Z GARAŻU I POKAŻ GO ŚWIATU!