Szkolenie online z podstaw technologii baterii litowo-jonowych

Zapraszamy na praktyczne szkolenie online z podstaw technologii baterii litowo-jonowych prowadzone przez dr Franka Richtera, CEO firmy Greenectra OÜ oraz Mateusza Danioła z wydziału EAIiIB.

Szkolenie odbędzie się w cyklu 4 spotkań po 45 minut + sesja pytań i odpowiedzi:

25.05 – o godzinie 17:00 – Wprowadzenie do Technologii Baterii Litowo-Jonowych – prowadzący dr Frank Richter

01.06 – o godzinie 17:00 – Procesy degradacji w bateriach litowo-jonowych – prowadzący dr Frank Richter

08.06 – o godzinie 17:00 – Testowanie baterii litowo-jonowych na potrzeby aplikacji inżynierskich – prowadzący dr Frank Richter

15.06 – o godzinie 17:00 – Baterie litowo jonowe i źródła energii przeznaczone do pracy w warunkach ekstremalnych – prowadzący – M.Danioł

Szkolenie jest szczególnie polecane inżynierom zajmującym się branżami takimi jak elektronika, automotive, embedded a także studentom działającym w kołach naukowych, studentom kierunków związanych z elektrotechniką, elektroniką, inżynierią biomedyczną, źródłami zasilania ale także mechaniką czy mechatroniką. Wszędzie tam gdzie sukces naszego projektu zależy od jego źródła zasilania to szkolenie pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze wyniki!

Na szkolenie można zapisać się pod tym linkiem: http://eepurl.com/hzYaEH w terminie do poniedziałku, 23.05.2022 do godziny 18:00.

Szkolenie jest darmowe, w języku angielskim.

Greenectra jest firmą szkoleniową i doradczą, koncentrującą się na elektrochemicznym magazynowaniu energii, a w szczególności na bateriach litowo-jonowych. W portfolio jej klientów znajdują się takie firmy jak AKKA Industry Consulting GmbH, Expleo Germany GmbH, Freyr AS.

Dr Frank Richter jest absolwentem Norwegian University of Science and Technology oraz członkiem American Chemical Society, jest autorem szeregu prac dotyczących tematyki baterii litowo-jonowych, a prywatnie jest pasjonatem nauczania oraz przekazywania wiedzy w sposób angażujący i przyjemny.

 Mateusz Danioł – jest pracownikiem wydziału EAIiIB, podczas swojego doktoratu zajmował się źródłami energii na potrzeby wysokotemperaturowych czujników dla przemysłu medycznego.