Warunki wpisu na semestr zimowy studiów niestacjonarnych 2019/2020:
1) Zaliczenie wszystkich przedmiotów i oceny wpisane w Wirtualny Dziekanat, a w przypadku niezaliczenia jakiegoś przedmiotu – złożenie w Dziekanacie podania o wpis z deficytem punktów, skierowanego do P. Prodziekana, którym jest P. prof. dr hab. inż. Robert Stala
Termin składania podań o wpis z deficytem pkt. ECTS: 4 października
Dopuszczalny deficyt punktowy umożliwiający wpis na kolejny semestr wynosi 13 ECTS. Podania o wpis z deficytem składa się co semestr, w przypadku jeśli deficyt nadal występuje.
Studenci powtarzający przedmiot w semestrze zimowym 2019/2020 powinni dokonać wpłaty za powtarzanie przedmiotu na odpowiednie subkonto widoczne po zalogowaniu do Wirtualnego Dziekanatu do 15 października.
2) Wpłata czesnego za sem. zimowy 2019/2020 na subkonto widniejące w Wirtualnym Dziekanacie do 30 września (zgodnie z Regulaminem studiów w AGH niewniesienie opłat związanych z odbywaniem studiów stanowi podstawę do skreślenia z listy studentów)
Proszę dokonać wpłaty dopiero wówczas, gdy po zalogowaniu się do WD będzie widoczne subkonto przypisane do opłaty czesnego/opłaty za powtarzany przedmiot.
Tytuł przelewu powinien być identyczny z tytułem widniejącym przy danym subkoncie.
Każdy student posiada swoje indywidualne subkonto.
Wprowadzone subkonta można sprawdzić po zalogowaniu do WD. Ścieżka: Twoje dane finansowe -> Naliczenia i wpłaty.
Wobec studentów, którzy nie dopełnią powyższych formalności rozpocznie się procedura skreślenia z listy studentów.