Z wielką satysfakcją informujemy, że pracownik Katedry Informatyki Stosowanej,
mgr inż. Konrad Zaworski, otrzymał wyróżnienie w kategorii „Prowadzący zajęcia” w tegorocznej edycji konkursu Laur Dydaktyka AGH.
Konkurs ten jest wyjątkowym wydarzeniem w kalendarzu akademickim, ponieważ to studenci decydują o tym, kto ich zdaniem wykazuje się największą pasją, wiedzą oraz umiejętnościami przekazywania trudnych zagadnień w sposób przystępny i inspirujący.
Warto podkreślić sukces całego Wydziału – w tegorocznym finale znalazło się aż trzech naszych reprezentantów. Znalezienie się w gronie 5 głównych nominowanych w skali całej uczelni to znaczące osiągnięcie, które potwierdza wysoką jakość kadry dydaktycznej pracującej na EAIiIB.
Serdecznie gratulujemy zdobywcy wyróżnienia oraz pozostałym nominowanym pracownikom, życząc dalszych sukcesów w pracy naukowej i dydaktycznej oraz niesłabnącej satysfakcji z kształcenia kolejnych pokoleń inżynierów.